Kuruma & Sektöre Özel Swot Analizi

güçlü ve zayıf yönlerinizi anlamak, fırsatları değerlendirmek ve tehditlerle yüzleşmek için en kullanışlı yöntemdir. Böylece doğacak olan yeni fırsatları farkedebilir ve size tehdit oluşturan etkenleri elimine edebilirsiniz.

İnovasyon: Kazandıran Yenilik

Bugünün ağır rekabet koşullarında ayakta kalabilmek ve büyüyebilmek için, firmaların ürünlerini, hizmetlerini, iş yapış yöntemlerini yapılandırmalarını ve sosyal sorumluluk anlayışlarını sürekli olarak yenilemeleri.

Girişimci Kurumsal Network

Çalışanı birey olarak dışlayarak onları belirli prensipler çerçevesinde çalıştıran ve bir başkasıyla kolayca değiştirilebilir şekliyle anlaşılır ve uygulanırsa sonuç pek parlak olmaz.Dinamizm ruhu şart.

Sağlık Turizminde Sıcak Satış

Güçlü taraflarımızı hedeflerimize ulaşmak için nasıl kullanacağımızı bilmek ve bunun işe yarayacağından emin olmak, günlük koşturma ve mücadelenin içerisindeyken uyguladığımız satış stratejileri.

Cross Selling Sistemi

Çapraz satış yöntemi kazancı katlamaya ve müşteri sadakati oluşturmaya katkı sağlayacak en iyi yöntemdir. Çapraz satışlar sayesinde sonsuz değer oluşturur ve sürekli fayda sağlayarak yeni potansiyeller yaratabiliyoruz.

Sosyal Medya & Retargeting

Sosyal medya ile Hedef kitleniz ile etkileşim kurmak ve kendinizi onlara hatırlatmak için harika bir yöntem.Yaratıcı ve ilgi çeken özel uygulamalar ile ağ üzerinden anında satışlarınızı artırabilir ve farkındalık yaratabilirsiniz.